BMW 118 d

0 EUR

Shitet nga: Arlind 29 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW 118, 168000 km te verifikueshme, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, fenera me lup, goma te reja. Nuk eshte makin tregu.
Leaflet
Në fillim