BMW 118 benzin+gaz

5 850 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: Toni 20 Tet 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW Seria 1 118i gas BRC me garanci 3 vite me vlere 650euro, km 135000 origjinale me libra dhe fatura perkatese, M Packet - FACTORY -EURO 4 DPF -Kambio MANUALE -1 DORE MAKINE -TE GJITHA SHERBIMET E Kryera ne kohe -CD- ROM- RADIO FM/AM- - SPORTPACKET -E – ESP (KONTROLL I STABILITETIT) DSC -SISTEMI I FRENIMIT ABS -PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik) -Goma TE REJA 100% General) te sapovendosura - Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, Dokumenta te rregullta. Vetem whatsup 0675126889
Toni
Leaflet
Në fillim