Super gjendje ✅🆗✅

5 400 EUR

Shitet nga: Auto Kevin 12 Korr 01:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
➡️Shitet
➡️BMW Seria 1
➡️118 i
➡️Benzin 2.0 Benzin+Gaz (impiant i ri i sapomontuar te shenum ne leje,shum ekonomike )
➡️Kambio Automatike +/-
➡️Km.194983
➡️Vp.2007-8
➡️Ndezje me buton Star/Stop
➡️Disqe alumini 17 Goma 90% gjendje
➡️Xhama te zi origjinal
➡️Tapiceri lekure
➡️Sensor parkimi para mbrapa
➡️Drita kseno bixeno
➡️Makina esht shum ne gjendje te mire si motorrike dhe xhenerike e gatshme per cdo prov te mundshme ✅🆗✅
➡️Momentalisht Jan bo vaj filtra te sapo nderruar
Auto Kevin
  Online
0696409062
Leaflet
Në fillim