shitet

3 700 EUR

Shitet nga: erald 16 Tet 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
shitet BMW seria 1 e sapoardhur nga italia viti fundi i 2005 ne gjendje shum te mir motorrike dhe estetike me dogan te paguar motorr 2.0 naft shum ekonomike mbyllje qendrore me pult disqe alumini origjinale t BMW makina nuk ka nevoj per asnje lloj sherbimi makina disponon me dy celsa cmimi 3700€ bejm dhe nderrim me nderrim cmimi 3900€ nr tel 0675832266
Leaflet
Në fillim