Shitet

5 000 EUR

Shitet nga: Genti 18 Jan 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw seria 1 me motor 2.0 diesel.Transmisioni manual me 6 marshe,tapiceri ngjyre e zeze.Viti i prodhimit 2009.Makina ka opsion hibrid auto start-stop qe fiket ne semafor.Makina eshte ekonomike dhe ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike.Me dogane te paguar dhe gati per targim.
Leaflet
Në fillim