shitet

5 500 EUR

Shitet nga: Shpetim 02 Shk 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Makina esht me xhama te zi orgjinal,
me sensore parkimi, me drita kseno + impjant muzike
Makina esht ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike
E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
Shpetim
0695253666
Leaflet
Në fillim