Shitet nderrohet bmw 120 naft 2009

5 500 EUR

Shitet nga: Bmw 29 Maj 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet dhe nderroher BMW 120 naft viti 2009 ne gjendje shum te mir pune me letra te paguara nderrohet me audi A3 Golf 6 2007 2009 2.0 naft kambio automat plus diferenca nga ana ime makina vjen me cmim 5500 Euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim