Seria-1

6 000 EUR

Shitet nga: Bmw 03 Mar 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW seria 1 per arsye mos perdorimi, mjeti eshte ne gjendje perfekt ne dispozicion te zdo lloj prove dhe te gjitha sherbimet e kryera.... 0692922599
Leaflet
Në fillim