BMW

6 500 EUR

Shitet nga: BMW 20 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Makina disponon xhama te zi origjinal
Impjanti gazit i sapo vendosur dhe kjo e ben Makinen super ekonomike.
Makina shitet ose nderrohet me X5 te vitit 2005 ose me BMW 730
Leaflet
Në fillim