Bmw seria1

6 800 EUR

Shitet nga: Bmw 16 Jan 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW Seria 1 Model 118D Look M\\\ Vitit 2008 , Kamjo Automatike , Makina eshte e sapo ardhur ne gjendje perfekte , shume e paster si jashte dhe brenda , feneret led xenon , disqe alumini 17 me goma te reja , tapiceri lekure ngjyr kafe , climatronic , sensore parkimi , cdplayer , butona ne timon , xhama elektrik Abs Esp , Etj... Çmimi 6800€ me dogane te paguar , Per Me Shume Info Kontaktoni Ne Nr +355698684812
Leaflet
Në fillim