bmw 118d

3 900 EUR

Shitet nga: bmw 118b 24 Qer 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
makina e sapo ardhu me dogan shum e paster ne gjendje shum te mir si motorike dhe xhenerike.estetikisht shum e bukur gati per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim