BMW 118

6 000 EUR

Shitet nga: Klaus 12 Maj 16:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW 118 viti 2006 benzin e kthyer ne gaz me garanci ne gjendje shum te mire si brenda dhe jasht me te gjitha sherbimet e kryera. Dritat Bi Ksenon Disqet BBS 19 vendodhja elbasan. Cmim i diskutushem.
Leaflet
Në fillim