BMW 118 dizel

4 700 EUR

Shitet nga: Bmw 31 Jan 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shes bmw 118 diesel. Ne gjendje perfekt motorrike dhe xhenerike. Komanda ne timon sensor klima. Letra te paguara per nji vit. Shum ekonomike. Cmimi 5000 euro pak i disk.
Leaflet
Në fillim