Shitet

4 200 EUR

Shitet nga: Lorenc Seda 04 Gush 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW 118 e sapo ardhur nga Zvicra (Liechtenstein) pa dogane. Makina eshte shume ekonomike ne gjendje shume te mire dhe e paster. Makina ka 230.000 km. Motorr 2.0 nafte, viti i prodhimit 2006. Jam i gatshem per cdo lloj prove. Cmimi 4200 € i diskutueshem. 0682679782
Lorenc Seda
+355682679782
Leaflet
Në fillim