BMW SERIE 1. 118 / Nderrim

5 000 EUR

5 700 EUR

Shitet nga: arben 16 Tet 22:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
BMW Serie 1. nafte. viti 2008. sendilie me ajer. gjysem lekure, model - M- .Buton starti ndezie.Fener inteligjent. xeno bi xeno, sensor parkimi. Goma 100 % te reja + 4 goma dhe disqe rezerve. Me dogane.
180 000 km.
Leaflet
Në fillim