BMW seria 1

5 400 EUR

6 000 EUR

Shitet nga: Emil 28 Pri 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Makina eshte serie Eletta me ekran që hapet e mbyllet... shikoni fotografitë... të paguara deri në Gusht 2019 taksat dhe kolaudimi..
Leaflet
Në fillim