BMW SERIA 1 VITI 07 NAFTE 1.8 cc TARGA AA

5 200 EUR

Shitet nga: Endri Sot 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Bmw Seria 1 
Motorr 1.8 nafte 
shum ekonomike
Cambio manual
Viti 2007
Sensor parkimi
Larje feneresh 
komando ne timonit 
baxha xhami
Xhamt e zinj te riveshur
Disqe alumini
Gomat e reja
Clima funksionale
Comando ne timon
Pilot automatik
Sensor dritash 
Sensor shiu
Makina e sapa ardhur dhe sapo targuar Dokumentat e paguara deri ne shkurt te 2021
Gjitha sherbimet e kryera
Makina eshte me gjendje
shumm te mire..
Mundesi ndrrimi
0693169333
Endri
  Online
0693169333
Leaflet
Në fillim