bmw seria 1 2006 manual

5 500 EUR

Shitet nga: bmw 15 Mar 15:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet BMW, seria 1, 2.0 nafte, manuale, vit prodhimi 2006, 250 mije km origjinale. Buton ndezje Start/Stop, 4 porta, disqe alumini me goma te reja, tapiceri lekure shume e paster. E targuar me taksa siguracion dhe kolaudim deri ne janar 2020. Makina eshte teper ekonomike. Te interesuarit te kontaktojne ne nr +355 69 314 7641. Cmimi 5.000 euro i diskutueshem per pak dit
Leaflet
Në fillim