BMW 118D

0 EUR

Shitet nga: xhen 28 Jan 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
SHITET BMW SERIA 1 1.8 DIESEL .MAKINA ESHTE ME LETRA SHQIPTARE DHE TE GJJTHA SHERBIMET E KRYERA KE BMW .ME KILOMETRA ORIGJINALE TE VERIFIKUESHME KE BMW .MAKINA ESHTE SHUM EKONOMIKE 5 LITRA PER 100KM .CMIMI I DISKUTUESHEM.0693017609
Leaflet
Në fillim