BMW...118... shiten ndrrohet

4 500 EUR

Shitet nga: Trda 21 Sht 23:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
118
Shitet ose ndrrohet me nanji makin m te madhe. Makina esht n gjendje te mir mekanike gjenerike. E paster jasht dhe brena gjysem lekur. Audio dc aux etj me sherbime te sapo bera vaj e filtrra te ndrruara letrrat te paguara per nji vit. Falemimderit.
Leaflet
Në fillim