BMW SERIA 1 2009

Shitet nga: Geri Sot 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 25 180 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

5 600 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seri 1 / BMW
Modeli: 116
Shitet BMW Seria 1 2009 Benzin 1.6 ,Manuale 6+1..Makina eshte ne gjendje perfekte...Mini Navigator Origjinal te BMW (Tom-Tom Navi) Disqe 18 Version M origjinale me 4 goma te reja...Opsion Start/Stop Version ECO..Makina eshte ne gjendje perfekte,Te gjitha sherbimet e kryera,Makina disponon dhe 4 Disqe te tjera me 4 goma te reja dimerore...Shitet 5600 Euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim