U Shit Flm Merrjep BMW 116 benzin ZVICRA

6 000 EUR

Shitet nga: Bmw 21 Dhj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Shitet Bmw 116 seria 1 motorr 1.6 benzin (mundsi per impiantt gazi) viti prodhimit fundi i 2007 makina eshte e sapoardhur nga zvicra me dogane te paguar. Hapje mbyllje qendore , klima , start-stop, etj . Makina eshte ne gjendje perfekte me te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoje per asgje e gateshme per cdo lloj prove . Cmimi i diskutueshem dhe mundsi nderrimi ( me nderrim e kam cmimin 7000€ ). Whats app-Viber-0697037777. JU FLM
Leaflet
Në fillim