Shitet

6 000 EUR

Shitet nga: Liseld Hazizi 25 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
makina i ka te gjitha te bera,motorr freksion volan,turbo,frenat para dhe mbrapa te reja dhe te me liber sherbimesh,dy pal disqe 17 dhe 16,makina vjen per 1 jav ne shqipri,per me shum info kontakt ju shpjegoj cdo gje dhe sherbimet jan me fakte jo fjal WhatsApp +393475601927
Liseld Hazizi
393475601927
Leaflet
Në fillim