BMW

0 LEK

Shitet nga: Bmw 03 Tet 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Shitet BMW 116
Viti 2009
Kambio manual
KM - 113.000
Sallon shum i paster sendilet gjysem lekur gjysem cope , ndezje me buton Start/Stop me Navigator Shum ekonomike e gatshme dhe per impiant gazi.
Makina eshte perduror vetem nga nje pronar letrat e sapo bera . Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim