BMW 116

10 000 EUR

Shitet nga: Luciano 26 Sht 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
116
Shitet BMW serie 1 116 eficent dynamic sport-comfort eco pro me konsum shum te ulet naft..vit prodhimi 2012.. 160 mi km .. makina eshte ne gjendje te shkelqyer te gjitha sherbimet e bera rregullisht ... .. 6 Marsha manuale ..plus ka Dhe kto opsione disqe 16 xhama elektrik pasqyra elektrike .. si Dhe ne makin nuk eshte pir ndonje her duhani .. nr tel Alb 0692326681 .. it 00393342170796 .. per. ME SHSHUM Kontaktoni Dhe ne what'sap
Luciano
0692326681
Leaflet
Në fillim