X5 3.0 super gjendje

13 500 EUR

Shitet nga: mandi 11 Qer 01:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
BMW X5 3.0 sd BITurbo
Full extra // tavan xhami // xeno bi xeno //
kamera , sensor parkimi // sedile lekur dhe me ngrofje //
super gjendje xhenerike dhe motorike // nota mir : km ORIGJINALE .
Leaflet
Në fillim