Shitet bmw x5 , M paket. 3d nafte

18 000 EUR

Shitet nga: Leo 07 Qer 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Minivan
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
Shitet bmw x5, full panoram dhe paket m.sport. 3.d nafte. Makina ka nje vit qe perdoret ne shqiperi. Eshte me 7 vende sipas nevojes, makina eshte full opsione, ne gjenje shum te mire. Cmimi 18.000 euro.
Leaflet
Në fillim