BMW X5

14 500 EUR

Shitet nga: BMW X5 16 Jan 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
Shitet BMW X5.Viti fundi 2007.Nafte 3.0.Kilometra 165 mije.Makina eshte full opsion dhe ne gjendje shume te mire.Çmimi 14500 €
Leaflet
Në fillim