BMW x5 2005 3.0 Automatike

5 900 EUR

Shitet nga: Auto AHMETAJ 24 Qer 07:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
Bmw x5 2005 automatike me 182000 km te vetat me goma bateri te sapo nderruara. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike.
Auto AHMETAJ
0682413361
Leaflet
Në fillim