BMW x5 M

18 000 EUR

Shitet nga: Kristian 28 Mar 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
X5 xdrive 40d biturbo 306 xv
Cilindrata 2993 pa taks lluksi
Km 118.000 origjinale
Sensor para mrapa
Serdile lekure pa asnje gervishtje
Drita xeno bixeno Klima automatike me 4 zona - Sistem navigatori profesional - Head up display (projektim ne xham) - Kontrolle me ane te zerit - Radio HD - Sistem HiFi Audio Profesional DSP LOGIC7 - Karikator DVD - BMW TeleServices - USB/AUX Nderfaqe - Nderfaqe muzike per Smartphone - Sensore parkimi - Kamera te pasme parkimi - Paketa e interior light - Sensor shiu - Fenere Bi Xenon - Fenere adaptive qe kthehen sipas timonit - Pilot automatik me vetefrenim -
Sedile Comfort me memorje dhe me perthyrje per rehati maksimale
Te gjitha sherbimet e bera
Makina eshte shume e mbajtur e perdorurvveq ne itali e pazhdoganuar
Qmimi 18.000 €
Pak i diskutushem
Kristian
0682323245
Leaflet
Në fillim