BMW X5 - 3000 nafte dhjetor 2003

6 500 EUR

Shitet nga: Ermando 02 Maj 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Lezhë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
BMW
/
M-modele
Modeli
X5 M
BMW X5 ME SERVIS TE SAPO KRYER,NAVIGATOR,6 DISQE,SENDILJE ELEKTRIKE,SENDILJET MBRAPA MUND TE ULEN DHE BAGAZHI ZMADHOHET,TELEVIZOR,RADIO, KONDICIONER AUTO,CRUISE CONTROL,KOMANDA NE TIMON,DSC,MAKINA KA LIBER PER OPSIONET E NDRYSHME QE KA,NDIHMES FRENIMI KUR ZBRET NE DISHEZE,KONTROLLIM I SHPEJTESISE NGA TIMONI,MOTOR 3.0 SUPER!! SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI.CMIMI SHKON 6500 EURO .KILOMETRA ORIGJINALE E PERDORUR SHUM MIRE E PASTER NGA BRENDA DHE JASHTE SERVISE TE KRYERA GJITHMONE NE KOHË ESHTE SHUME KOMODE DHE E SHPEJTE NUK NDJEHET ASNJE GROPE NE RRUGE DHE AMORTIZATOR ME JASTIK AJRI.SUPERRRR
Ermando
0697279604
Leaflet
Në fillim