Shitet BMW

220 000 LEK

Shitet nga: Lirimi 19 Tet 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Shitet per arsye mosperdorimi
Motori 200 naft
Taksat dhe kulaudimi ne Dhjetor 2020
Siguracioni ne qeshor 2021
Leaflet
Në fillim