Shitet BMW 3.0

3 600 EUR

Shitet nga: Aledrio 01 Sht 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Makina BMW 3.0 Full opsion sallon lekure.
Makina shitet per arsye mos pordorimit.
Gomat sapo te nderruara.
Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe gjenerike e gatshme per gjdo prov.
Aledrio
0682782358
Leaflet
Në fillim