BMW

3 200 EUR

Shitet nga: Franko23katani@gmail.com 10 Tet 09:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
SHITET BMW VITIT 2002 AUTOMAT NAFT 2.5 NE GJENDIE SHUME TE MIRE SI NGA JASHT DHE BRENDA..CMIMI 3200€€€€
Franko23katani@gmail.com
003556928742004
Leaflet
Në fillim