BMW

3 000 LEK

Shitet nga: bmw 19 Pri 15:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
shitet BMW e vitit 2000, kamjo manuale ,benzine ,motorr 2000 ,letra deri ne korrik,goma te reja , dhe ka pjes per bmw ., shitet TRE MILJON
Leaflet
Në fillim