Sangyon kyron viti 2006 mimi 6000 euro

6 000 EUR

Shitet nga: Dino 14 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Lushnjë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Makina eshte ne gjendje te mire motorrik she xhenerike.
Goma te reja sendile mershini letra te paguara deri ne qeshor 2020 makina ka motorr 2000 .dhe eshte e gatshme per cdo lloj prove ju faleminderit.......
Leaflet
Në fillim