Jepet me qera magazina prej 250m2 parking 1500m

0 LEK

Shitet nga: Niku 17 Dhj 22:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
BMW
Modeli
2002
Jepet me qera magazina prej 250m2 dhe gjithashtu e pajisur me 1500m parking.E pershtatshme per cdo lloj biznesi nga me i vogli tek me i madhi.Adresa:Stacioni i trenit GOLEM KAVAJE.
Leaflet
Në fillim