fiq

5 000 EUR

Shitet nga: fimo 12 Gush 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Berat
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Audi
Modeli
V8
Esht i mir dhe special
fimo
Në fillim