Audi S7 Exlusive!!!

37 000 EUR

Shitet nga: Luan 23 Dhj 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
S7
Shitet ose nderrohet Audi s7 exclusive!!! Makina esht e sapoardhur nga gjermania . super e mbajtur me cdo sherbim te sapo bërë! Me targa shqiptare.
Makina ka 149000 km.
Dyert me thithje.
Tavan panoramik.
Sendiljet sport dhe me ngrohje.
Makina ndodhet ne tirane per cdo pyetje kontaktoni nr
+355 68 255 0367

Cmimi i diskutueshem
Leaflet
Në fillim