AUDI S3 QUATTRO 8L 280-300HP STAGE 2 APR

Shitet nga: 63R1 14 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 999 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: S-modele / Audi
Modeli: S3
Shitet: AUDI S3 8L 280-300HP Stage 2 APR
1.8Turbo 4×4 6 marshe manual
Tapiceri Recaro, kamosh dhe lekure
Klima, Sedilje me ngrohje, baxha elektrike, mbyllje qendrore, alarm, kasetofon usb aux bokse te reja
Disqe te reja Sparco ProCorsa 18"
Disqe Origjinale 17"
4 goma shum te mira dimri
Marmite e modifikuar straight pipe 76mm
Intake Carbon KN
4 bobina nga Audi R8
Makina ne gjendje perfekte, e mbajtur me sherbimet me te mira te mundshme
Makine perfekte per te bere qef ^_*

Kontakt: +355 69 623 4444

Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim