Okazion---Audi rs5 2011

Shitet nga: Jurgen 01 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2011
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
75 000 - 79 999
Karburanti
Benzinë
Targa
Të huaja
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Smallcar
Prodhuesi
RS-modele / Audi
Modeli
RS5
Okazion----Audi rs5---4.2 Benzin Quatro , me 75.000 milje , Vitit Prodhimit 2011, Sallon Lekur e Zeze, komando ne timon, kamer parkimi, navigator , sensor parkimi, marsha ne timon , makina eshte ne gjendje perfekte. Targa te huaja , makina eshte krah anglez dhe pa dogan. Shitet ose nderrohet me cdo gje. Cmimi me marreveshje. Makina shitet per arsyje emigrimi.
Leaflet
Në fillim