OKAZION Audi A5 2008 FULL FULL

8 900 EUR

Shitet nga: Audi 26 Sht 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Coupe
Modeli
RS5
Shitet Audi A5 full options ,motorr 3.0 tdi,tapiceri lekure teper e mirembajtur.makina ka komplet look RS si brenda dhe jashte.makina esht marre ne gjermani me vetem 130.000 kilometra dhe esht perdorur nga 1 dore ne shqiperi,e mbajtur per merak.disponoj fotot dhe dokumentet origjinale te makines ne gjermani.makines sapo i kane mbaruar letrat.shitet nga individ,jo tregtar.cmimi 8900 euro i diskutueshem
Në fillim