Audi A5

9 500 EUR

Shitet nga: Enea 02 Nën 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Pogradec
Struktura e veturës
Smallcar
Modeli
RS5
Shes Audi S5 2.7 naft e ardhur nga 🇮🇹 Italia dhe esht me targa Italiane .Ne gjendje perfekte si ana xhenerike dhe ana motorrike
E gacme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim