Okazion!Audi RS5 4.2 benzine 107Mije Km!2014

0 EUR

29 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 26 Sht 12:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 500 EUR
U SHIT 2 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 600 EUR
❌E SHITUR❌ 3 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
RS5
Shitet Audi RS5 4.2 Benzine (450CV)i sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar!107Mije KM origjinale me te drejte kontrolli tek Audi!Makina disponon kambio Automatike dhe Tip-Tronic Pilot Automatik (Cruise Control)Navigator satelitore dhe bagazhier me 6CD player sensore parkimi origjinal para-mbrapa dhe kamera nga fabrika Sendile me levizje elektrike Clima tronic para edhe per pasegjeret mbrapa ABS ESP (sistem anti rreshkitjes)etj MUND TE NA VIZITONI. EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit Cel: 0697257078
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 1 900 EUR
U SHIT 4 400 EUR
U SHIT 6 600 EUR
U SHIT 6 500 EUR
Në fillim