Audi a4 quattro

6 500 EUR

Shitet nga: Audi a4 25 Mar 18:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Audi
Modeli
QUATTRO
Shitet audi a4
Viti 2005 ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike makina eshte me letra te paguara deri ne gusht te 2016-tes
3.0 quattro
Kamio automatike
4 xhama elektrik
Pasqyra elektrike
Navi
Etj.
Te gjitha sherbimet e kryera ,e gatshme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim