AUDI Q7 QUATTRO 3.0 NAFTE AUTOMAT 4X4👌

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Auto Class Sot 10:53 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 990 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q7
AUDI Q7 🚘 VITI 2007 ✅ MOTORR 3.0 TDI QUATTRO ( NAFTE ) 4X4 ✅ 218.000 KM ORIGJINALE ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA ✅ SALLON I ZI LEKURE - 7 VENDE - CD-NAVIGATOR-TEL-KLIMA-MARSHE DHE OPSIONE NE TIMON- KOMPJUTER BORDI - SENSOR DHE KAMERA PARKINGU , XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL ETJ... ✅ DOKUMENTA TE PAGUARA. NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE DHE XHENERIKE.
CMIMI : 10.990 EURO I DISKUTUESHEM‼️
INFO : 0692765740
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim