SHITET NDERROHET AUDI Q7 SUPER GJENDJE

15 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Transballkanika 26 Mar 10:33 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q7
SHITET DHE NDERROHET ME MAKINE ME TE VOGEL
AUDI Q 7 I VITIT 2006 NAFTE 3000 (2954) AUTOMATIKE FULL OPSION NE GJENDJE SUPER TE MIRE GOMA TE REJA ETJ.,. ME LETRA TE PAGUARA PER NJI VIT SIGURACION PER JASHT VENDIT ,.
TE INTERESUAR SERIOZ
Transballkanika
0693673013
Leaflet
Në fillim