Audi Q5 4x4

Shitet nga: Esi 06 Nën 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

14 000 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: Q5
SHITET AUDI Q5 3.0 QUATTRO. Në gjendje të shkëlqyer teknike dhe vizuale. Foristrada është në gjendje si e re. Është blerë Porche Albania me 0 KM dhe ka pasur si përdorues vetëm një zonjë. Opsionrt janë : 3.0 diesel automat, klima e ndarë në tre zona, sediljet jane ngjyrë bezhë lëkure me ngrohje dhe ftohje + elektrike, ekran, kartë telefonike për telefon, sensor parkimi para dhe mbrapa, sensor për larjen e xhamit të parë dhe të mbraptë, sensor për larjen automatike të fenerëve të parë, dritat xenon dhe led, komanda në timon, gomat në gjendje të mirë ventura etj. Shêrbimet vaj, filtra janë bërë përpara 1 jave tek Audi si dhe gjithe dokumuntat e kësaj makine janë prerë përpara 3 ditësh. Nuk keni nevojë të harxhoni asgjë. Shitet për arsye mos përdorimi, nuk ndërrohet. Sms ose whats up 0674620349. Faleminderit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim