Audi Q5 3.0 tdi quattro

15 000 EUR

Shitet nga: Audi 19 Sht 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5
Shitet Audi q5 3.0 tdi quattro (239hp) konsumi i kombinuar 7.5L viti fund 2009 175 mije km origjinale me liber servisi navi dvd klima 4 zona individual sensor parkimi disqe alumini 19 me goma te reja verore dhe disje 17 me goma dimerore 100% makina eshte shume paster si brenda dhe jasht me te gjitha sherbimet e kryera jam pronari i 2 cmimi 15 mij euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim