🇦🇱Autovip.al🇦🇱 audi Q5 2015 3. 0 td okazio

21 500 EUR

Shitet nga: Autovip.al Dje 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

From
Advertiser
Viti
2015
Transmetuesi
Automatik
Kilometrazha
170 000 - 179 999
Karburanti
Naftë
Targa
Shqiptare
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Audi
Modeli
Q5


Audi Q5 3.0 Diezel Viti 2015 Makina me.Dogane Cmimi 21590€ Kamio Automatike.dopio Panorama, ndezje Me gisht. Hapje pa celes.sediljet lekur origjinale. Me ngroje para Dhe pas. Start & stop. Ne semafor. Disqe alumini. Sensor parkimi para dhe pas. Kamera parkimi , navi te madhe. Etj. Etj Gjendja Perfekte Salloni Lekure Te gjitha Sherbimet e Bera Km 170.000 me Liber Servisi Nr Kontakti 📳0692073444📳📳 👍👍 autovip.al istagram+fb
Autovip.al
0692073444
Leaflet
Në fillim